Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – 2016r.
„Młodzież zapobiega pożarom”

Eliminacje Gminne Gminy Goleszów.

W dniu 05.03.2016r. o godz. 09:00 w remizie OSP Bażanowicach, zostały przeprowadzone gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Goleszowie a fundatorem nagród Urząd Gminy w Goleszowie. Zebranych na Sali przywitali: Wójt Gminy Goleszów Krzysztof Glajcar, Przewodniczący Rady Gminy w Goleszowie Pan Bogusław Konecki oraz Prezes OSP Bażanowice druh Mirosław Śliwka. Do turnieju przystąpiły dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W rywalizacji uczestniczyło 38 dzieci z jednostek OSP znajdujących się na terenie gminy Goleszów. Nad właściwym przeprowadzeniem turnieju czuwała trzyosobowa komisja. Nasi reprezentanci uzyskali następujące wyniki:

I grupa wiekowa - (szkoły podstawowe )

1 miejsce: Aleksandra Machalica

8 miejsce: Hanna Machalica

III grupa wiekowa - (szkoła ponadgimnazjalna)

5 miejsce: Natalia Cieślar

Do eliminacji powiatowych w grupie I ( szkoła podstawowa) zakwalifikowała się: Aleksandra Machalica

Gratulujemy zajętych miejsc a Oli życzymy powodzenia w eliminacjach powiatowych.

finał
nagrodzeni
nasza-drużyna
opiekunowie