W dniu 4 marca 2017 roku w naszej jednostce odbyło się pierwsze po ubiegłorocznych wyborach walne zebranie sprawozdawcze. W tym roku na naszym zebraniu mieliśmy przyjemność gościć: Wójta Gminy Goleszów Pana Krzysztofa Glajcara, Przewodniczącego Rady Gminy w Goleszowie Pana Bogusława Koneckiego, członka zarządu oddziału powiatowego ZOSP RP w Cieszynie druha Mirosława Skibę, sekretarza zarządu oddziału gminnego ZOSP RP w Goleszowie druha Sławomira Gaszka oraz członka prezydium zarządu oddziału gminnego ZOSP RP w Goleszowie druha Janusza Koneckiego. Jak co roku byli z nami przewodnicząca KGW Pani Anna Czudek oraz jej zastępczyni Pani Agata Stefanik.

Zebranie odbyło się zgodnie z przyjętym porządkiem choć z niewielkimi przerwami na skoki narciarskie naszej reprezentacji. W trakcie zebrania przyjęto sprawozdania, omówiono problemy, zaakceptowano plan pracy na rok bieżący, udzielono absolutorium zarządowi za ubiegły 2016 rok.

Miłym akcentem zebrania było wręczenie odznak za wysługę lat oraz złotej odznaki MDP. Dziękujemy przybyłym za obecność i udział w zebraniu.

odznaki-za-wysługę
premówienia-gości