„Młodzież zapobiega pożarom"

Eliminacje Gminne Gminy Goleszów.

W dniu 14.03.2015r. o godz. 09:00 w remizie OSP Goleszów zostały przeprowadzone gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Goleszowie a fundatorem nagród Urząd Gminy w Goleszowie. Zebranych na Sali przywitali: Wójt Gminy Goleszów Krzysztof Glajcar, Przewodniczący Rady Gminy w Goleszowie Pan Bogusław Konecki oraz Prezes Oddziału Gminnego ZOSP RP w Goleszowie Druh Jan Szczuka. Do turnieju przystąpiły dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W rywalizacji uczestniczyło 27 dzieci z wszystkich 9 jednostek OSP na terenie gminy Goleszów. Nad właściwym przeprowadzeniem turnieju czuwała trzyosobowa komisja.

Nasi reprezentanci uzyskali następujące wyniki:

I grupa wiekowa - (szkoły podstawowe )

4 miejsce: Aleksandra Machalica

II grupa wiekowa - (gimnazja)

1 miejsce: Natalia Cieślar

Do eliminacji powiatowych w grupie II (gimnazjum) zakwalifikowała się: Natalia Cieślar

Na rozegranych w dniu 28 marca 2015r eliminacjach powiatowych, Natalia w swojej grupie szkół gimnazjalnych zajęła 8 miejsce. Pozostali reprezentanci gminy Goleszów zajęli: w grupie szkół podstawowych - 3 miejsce , grupie szkół ponadgimnazjalnych - 6 miejsce.